Výsledky ročník 2016/2017

Súťažný ročník 2016/2017 Jarná časť V.liga VD
Kolo Dátum Zápas Výsledok
1 2.4.2017 Jasenov-Sedliská 3:0 (0:0)
2 9.4.2017 Sačurov-Jasenov 2:4 (1:1)
3 16.4.2017 Jasenov-Ulič 1:0 (0:0)
4 23.4.2017 Ptičie-Jasenov 3:1 (0:0)
5 30.4.2017 Jasenov-Soľ 4:4 (1:2)
6 7.5.2017 Seč.Polianka-Jasenov 1:4 (1:1)
7 14.5.2017 N.Hrušov-Jasenov 0:2 (0:1)
8 21.5.2017 Jasenov-Hencovce 1:2 (1:2)
9 28.5.2017 Kochanovce-Jasenov 3:2 (0:1)
10 4.6.2017 Jasenov-Stakčín 7:0 (3:0)
11 11.6.2017 Bystré-Jasenov 2:3 (0:1)
12 18.6.2017 VOĽNO  
13      
14      

 

Súťažný ročník 2016/2017 Jarná časť III.liga ŠD                    U19 DORAST ,,A,,
  Dátum Zápas Výsledok
1 15.4.2017 Jasenov-Kračúnovce 7:2 (4:0)
2 22.4.2017 Medzilaborce-Jasenov 1:3 (1:1)
3 29.4.2017 Jasenov-Kurima 0:0
4 6.5.2017 Bardejovská Nová Ves-Jasenov 4:6 (2:3)
5 13.5.2017 Jasenov-Svidník 2:3 (1:0)
6 20.5.2017 Jasenov-Osikov 2:1 (1:1)
7 27.5.2017 VOĽNO XXXXXX
8 3.6.2017 Jasenov-Gerlachov 9:0 (4:0)
9 10.6.2017 Raslavice-Jasenov 4:4 (3:1)
       

 

Súťažný ročník 2016/2017 Jarná časť
 I.TR. DORAST U19 OBFZ HE  ,,B,,
  Dátum Zápas Výsledok
1 8.4.2017 Jasenov-Kamenica n/C. 2:3 (0:1)
2 15.4.2017 Dlhé n/C.-Jasenov 0:2 (0:2)
3 22.4.2017 Jasenov-Pakostov 3:4 (0:2)
4 29.4.2017 Belá n/C.-Jasenov 4:1 (3:1)
5 6.5.2017 Jasenov-Oľka 0:9 (0:6)
6 13.5.2017 VOĽNO XXXXXXX
7 20.5.2017 Papín-Jasenov 3:1 (3:0)
8 27.5.2017 Jasenov-Ulič 4:3 (2:0)
9 3.6.2017 Ptičie-Jasenov 7:2 (2:0)
10 10.6.2017 Jasenov-Stakčín 2:3 (1:1)
11 17.6.2017 Kochanovce-Jasenov 2:3 (1:2)
       Súťažný ročník 2016/2017 Jarná časť I.trieda ObFZ HE                    U15 ŽIACI
  Dátum Zápas Výsledok
1 8.4.2017 Jasenov-Kamenica n/C. 13:1 (8:0)
2 15.4.2017 Dlhé n/C.-Jasenov 0:4 (0:3)
3 22.4.2017 Jasenov-Pakostov 1:3 (0:0)
4 29.4.2017 Belá n/C.-Jasenov 7:1 (3:1)
5 6.5.2017 Jasenov-Radvań n/L. 3:1 (0:0)
6 13.5.2017 Jasenov-Z.Hámre 13:0 (6:0)
7 20.5.2017 Udavské-Jasenov 1:11 (0:7)
8 31.5.2017 Jasenov-Ľubiša 11:0 (6:0)
9 3.6.2017 Ptičie-Jasenov 0:4 (0:3)
10 10.6.2017 Jasenov-Stakčín 11:0 (2:0)
11 17.6.2017 Kochanovce-Jasenov 0:5 (0:3)
 

 

 DOSPELÍ TJ JASENOV JAR 2017 Príprava.

Dátum Čas Súper Výsledok Miesto
29.1. 13:00 FK Humenné 3:3 (1:2) KLIKNI UT Stropkov
5.2. 10:00 Pakostov 3:0 (1:0)KLIKNI UT Stropkov
12.2 16:00 Vyšný Hrušov 8:2(4:0)KLIKNI UT Stropkov
19.2 11:00 RadvaŇ n/L. 0:1(0:1)KLIKNI
UT Stropkov
26.2 12:30  Nižný Hrušov 3:1(0:0)KLIKNI
UT Stropkov
5.3  12:00

 

Kochanovce

7:0(1:0)
KLIKNI
UT Stropkov
12.3 13:00 Belá n/C. 4:4 (1:1)KLIKNI Belá n/C.
19.3 14:00  Petrovce n/L. 2:2(1:1)KLIKNI
Malá tráva FK Humenné
26.3 14:00
Malá tráva FK Humenné
Kamenica n/C. 5:2 (3:0)KLIKNI Malá tráva FK Humenné
 

PRÍPRAVNÉ ZÁPASY

2016

+++++++++++++++++++

2.7.2016  17:00 hod

SOBOTA

Medzilaborce - Jasenov

!!! NEHRALO SA !!!

++++++++++++++++++

10.7.2016  17:30 hod.

NEDEĽA

Jasenov - Borov

6:3 (4:1)

G: Veselovskyy 3,Kuzma T. 2,Lazúr.

++++++++++++++++++

17.7.2016 

NEDEĽA 

!!! ZÁPAS ZRUŠENÝ !!!

Jasenov - Radvaň n/L.

++++++++++++++++++

 

Súťažný ročník 2015/2016 Jarná  časť V.liga VD
Kolo Dátum Zápas Výsledok
15 27.3.2016 Jasenov-Ptičie   1:0 (0:0)
16 3.4.2016  Jasenov - Kochanovce 5:0 (2:0)
17 10.4.2016   Jasenov - Kamenica n/C.  3:1 (3:1)
18 20.3.2016 Čierne n/T.. - Jasenov  2:1 (0:0)
19 24.4.2016 Jasenov -Soľ  5:0 (3:0)
20 1.5.2016 Bystré - Jasenov   1:5 (1:2)
21 8.5.2016 Stakčín - Jasenov  2:0 (1:0)
22 15.5.2016 Jasenov - FK Humenné  1:1 (0:0)
23 22.5.2016 Hanušovce  - Jasenov  1:9 (1:4)
24 29.5.2016 Jasenov - Sedliská  9:0 (4:0)
25 5.6.2016 Sačurov - Jasenov   0:2 (0:1)
26 12.6.2016 Jasenov -  N.Hrušov  6:0 (3:0)
 

++++++++++++++++++++++++++++++++

PRÍPRAVNÉ ZÁPASY JAR 2016

 

Dátum Čas Zápas Miesto Výsledok  
7.2.2016 Nedeľa 11:20 M-laborce Stropkov UT 0:3(0:1)  
14.2.2016Nedeľa    13:20 Kochanovce Stropkov UT 1:4(0:1)  
20.2.2016Sobota 15:00 Radvaň n/L. Stropkov UT 2:5(1:2)  
21.2.2016Nedeľa   Vyšné Remety Škvara Jasenov nehralo sa  
28.2.2016Nedeľa 15:00 Sitníky Stropkov UT 5:1(2:1)  
6.3.2016 Nedeľa 8:30 Pakostov Stropkov UT 3:2(0:1)  
13.3.2016
Nedeľa
11:00 Parchovany Jasenov HHP 7:0(1:0) INFO TU
           
           
           

++++++++++++++++++++++++++++++++++

TURNAJ OBFZ HUMENNÉ

19.2.2016

ŽIACI U-15

Poradie :

1.OFK Hažín n/C.

2. TJ Jasenov

3. TJ Lukačovce

4. TJ Slovan Belá n/C.

5. FK Kamenica n/C.

6. TJ Ptava NV Ptičie

7. FKO Kochanovce

8.TJ Z. Hámre

TJ Jasenov: J.Bačovčin,E.Ircha,

M.Maľar,D.Gavel,J.Pužo

Tréner : Marián Rujak

Ocenený jednotlivec: brankár Jakub Bačovčin

 

DORAST

16.2.2016

Poradie :

1. TJ Dlhé n/C.

2. TJ Jasenov

3. FK Kamenica n/C.

4. TJ Oľka

5. TJ Slovan Belá n/C.

6. TJ Ptava NV Ptičie

TJ Jasenov: R.Moriak,F.Okoš,M.Halajčik,D.Klič,

P.Minda,J.Holp,P.Horvát,M.Roško,P.Popovič,B.Husár.

Tréner: Ondrej Katkovčin

Ocenený jednotlivec : brankár Róbert Moriak

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

PRÍPRAVNÉ ZÁPASY JESEŇ 2015

++++++++++++++++++++++++

PRÍPRAVNÝ ZÁPAS

2.8.2015

 TJ JASENOV -TJ TOVARNÉ

9:2 (5:0)

G: Kuklešin 3,Beták 2,Chalupka,

Shevchenko,Tomčák,Goga.


 

+++++++++++++++++++++++++

26.7.2015

16:45

TJ Jasenov - ŠK Slávia Lackovce.

6:1 (3:1)

ihrisko v Jasenove.

+++++++++++++++++++++++

TJ Dlhé nad Cirochou - TJ JASENOV 

1:1 (1:0)

G : Shevchenko

19.7.2015

17:30 hod.

ihrisko v Dlhom nad Cirochou.

 +++++++++++++++++++++++++

ŠK STRÁŽSKE - TJ JASENOV 

15.7.2015

1:3 (1:2)

G: Beták PK

+++++++++++++++++++++

TJ JASENOV - FKO KOCHANOVCE

4:4 (1:1)

G: Kuzma L.,Labik,Kuzma T., Jankaj.

12.7.2015

18:00

Ihrisko v Brekove

+++++++++++++++++++++++++

Zápas o postup do V.ligy VsFZ

dňa 23.6.2015 o 17:00 hod. 

na ihrisku v Nižnom Hrušove.


TJ Jasenov – OFK Zámutov B

6:0 (3:0)

G: Kuzma 3, Shevchenko,Kríž,Koromház

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

PRÍPRAVNÉ ZÁPASY PRED SEZÓNOU 

JAR 2015

 

Dátum Čas     Výsledok Miesto
1.2.2015 14:00 Jasenov Dlhé n/C. 6:1 (3:1) Jasenov
7.2.2015 12:00 Jasenov Ladičkovce 2:2 Jasenov
8.2.2015 13:20 Jasenov     Radvaň n/L nehralo sa UT-Stropkov
14.2.2015 14:00 Jasenov Udavské 4:2 Jasenov
21.2.2015 14:00     Jasenov Kochanovce 5:3(3:1) Jasenov
22.2.2015 11:00 Jasenov M-laborce 3:7(0:2) Jasenov
1.3.2015   Jasenov Sedliská 4:1 Jasenov
8.3.2015   Jasenov Radvaň n/L. 0:3 Radvaň
15.3.2015   Jasenov Stakčín 1:3 Stakčín
22.3.2015 15:00 Jasenov Udavské 4:0(1:0) Udavské
    Jasenov  

NEDEĽA 30.3.2014

 

Kamenica n/Cirochou

FK Kamenica n/C.-TJ Jasenov

0:0

 

Dátum Deň Čas Súper Miesto  
8.3.2014 Sobota 10:00 Sobrance Horňa 2:5
9.3.2014 Nedeľa XXXX XXXXXX XXXXX XXX
15.3.2014 Sobota 14:00 Medzilaborce Jasenov 1:2
16.3.2014 Nedeľa XXXX XXXXXXXXX XXXXX XXX
22.3.2014 Sobota XXXX XXXXXXXXX XXXXX XXX
23.3.2014 Nedeľa 14:00 Naciná Ves Jasenov 0:0
29.3.2014 Sobota XXXX XXXXXXXXX XXXXX XXX
30.3.2014 Nedeľa 15:00 Kamenica n/C. Kamenica n/C. 0:0

 

Dátum Deň Čas Súper Miesto  
1.2.2014 Sobota 12:00 Petrovce n/L. Jasenov 3:0
2.2.2014 Nedeľa 10:00 Kochanovce Stropkov 1:2
8.2.2014 Sobota 13:00 Stakčín Jasenov XXX
9.2.2014 Nedeľa XXX XXXXXXXX XXXXXX XXX
15.2.2014 Sobota 15:00 RADVAŇ nL Stropkov 1:3
16.2.2014 Nedeľa XXX XXXXXXXX XXXXXX XXXX
22.2.2014 Sobota 12:00 SOBRANCE Jasenov 2:1
23.2.2014 Nedeľa XXX XXXXXXXX XXXXXX XXXX
1.3.2014 Sobota 12:00 Modra n/C. Jasenov 2:3

 

NEDEĽA 30.3.2014

 

Kamenica n/Cirochou

FK Kamenica n/C.-TJ Jasenov

0:0

 

NEDEĽA 23.3.2014

14:00

Jasenov

TJ Jasenov - ŠK Naciná Ves

0:0

Behún

Krigovský, Goga L., Labik, Kríž

Šalata, Beták, ,Čvirk,Calegari

Bačovčín, Kovalík

+++++++++++++++++++++++++++++++

SOBOTA 15.3.2014

14:00

Jasenov HHP

TJ Jasenov - MŠK Medzilaborce

1:2 (0:2)

G: Kovalik-Potoma 2

+++++++++++++++++++++++

SOBOTA 8.3.2014

10:00

TIBAVA

MFK Sobrance - TJ Jasenov

5:2

G: Kovalik 2

 

+++++++++++++++++++++

SOBOTA 1.3.2014

12:00

Jasenov-škvara

TJ  Jasenov  - TJ Modra n/C.

2:3 (1:1)

G: Čvirk,Chalupka

++++++++++++++++++++++++

Dňa 22.02.2014 sa v mestskej športovej hale

v Humennom

uskutočnil dorastenecký turnaj

Jasenov Cup

ktorý organizovala organizácia

+++Viktória+++
Poradie mužstiev:
1. Jasenov
2. Pakostov
3. Kochanovce
4. Lubiša
5. Parchovany
6.Baškovce
7.Ohradzany
Najlepší strelec: Richard Harakaľ(Jasenov)

Najlepší hráč turnaja: Tomáš Šepeľa(Ľubiša)
Najlepší brankár: Anton Jalčák(Pakostov)

+++++++++++++++++++++++++

SOBOTA 22.2.2014

12:00

Jasenov-škvara

TJ Jasenov - MFK Sobrance

2:1 (0:1)

G: Kovalik 2

Behun

Gavaľa,Goga,Labik,Križ

Čvirk,Calegari,Čerhit T.(Vojtko),Šalata

Chalupka,Kovalik

SOBOTA 15.2.2014

15:00

 

UT-STROPKOV

TJ Jasenov - TJ Radvaň n/L.

1:3 (0:1)

Šulak

Goga-Labik- Chalupka- Kríž

Čvirk- Šalata- Čerhit T.- Krigovský

Vojtko- Bačovčin ( Barnišin- Horváth.)

góly: Barnišin-Paraska, Salak, Turok Heteš

 

SOBOTA 1.2.2014

Škvara Jasenov

TJ Jasenov - Petrovce n/L

3:0 (1:0)

Behún

Čerhit T.,Goga,Chalupka,Labik

Čerhit I.,Šalata,Čvirk,Beták

Kovalik,Bačovčin

str.Krigovský,Barnišin

G:Kovalik,Bačovčin,Čerhit I.

Str.Krigovský,Barnišin

 

+++++++++++++++++++

NEDEĽA 2.2.2014

UT-Stropkov

TJ Jasenov - FKO Kochanovce

1:2 (0:1)

G: Horvat

Behún

Čerhit T.,Goga,Chalupka,Labik

Bačovčin,Calegari,Barnišin,Čvirk

Kovalik,Čerhit I.

str.:Krigovský,Horvat,Šalata

++++++++++++++++++++++++++

PRÍPRAVNÝ

FUTBALOVÝ ZÁPAS

TJ JASENOV - FK obce KOCHANOVCE

31.7.2013 STREDA

4:4 (2:2)

G:Barnišin2,Beták,Calegari

17:30 hod.

 

+++++++++++++++++++++

PRÍPRAVNÝ

FUTBALOVÝ ZÁPAS

TJ Slovan BELÁ NAD CIROCHOU-TJ JASENOV

28.7.2013 NEDEĽA

5:2 (2:1)

G:P.Dzurovej2,Brečka,Gnip,Kudravý

++++++++++++++++++++++++++++

PRÍPRAVNÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS

TJ JASENOV - TJ Slovan BELÁ NAD CIROCHOU

7:0 (2:0)

G: Mastiľák 2,Barnišin 2,Firkaľ,Čerhit T.

++++++++++++++++++++++++++++++++

PRÍPRAVNÝ ZÁPAS

NEDEĽA 7.4.2013

14:00 hod

TJ JASENOV-Agrifop Stakčín

0:2 (0:1)

 

++++++++++++++++++++++++++

Prípravný zápas NEDEĽA 24.3.2013
Ihrisko v Jasenove
Začiatok o 13:00 hod.
TJ Jasenov-TJ Papín

2:1 (1:1)

G:Čvirk,Kovalik
R: Švec Jozef

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

PRÍPRAVNÉ ZÁPASY FK JASENOV

JAR 2013

 

 

Dátum Čas Zápas Miesto Poznámka
2.2.2013 /S/ 13:00 Jasenov-FK Humenné Jasenov Neodohraný zápas
10.2.2013 /N/ 15:00 Jasenov-Ptičie UT-Stropkov 2:3 (1:2)
17.2.2013 /N/ 14:30 Jasenov-Koškovce Jasenov ŠI 2:2(1:0)
24.2.2013 /N/ 14:00 Jasenov-Stakčín Jasenov 1:3(1:0)
3.3.2013 /N/ 14:00 Jasenov-Breznica UT-Stropkov 2:3(1:2)
10.3.2013 /N/ 14:30 Jasenov-V.Ravištia Jasenov 0:3 (0:1)

 

++++++++++++++++++++++++++++++

NEDEĽA 10.3.2013 14:30 hod.

TJ JASENOV-VEĽKÉ REVIŠTIA

0:3 (0:1)

IHRISKO V JASENOVE

www.fkrevistia.sk/

 

Halový futbalový turnaj ObFZ Humenné.

STARŠÍ ŽIACI

22.2.2013

Hažín n/C.-TJ Jasenov  1:0

Jasenov-Papín 3:2 G:Kudráč 3

Výber ObFZ Humenné-Jasenov 5:0

Jasenov-Oľka 3:0  G:Pužo,Kudráč,Okoš.

KONEČNÉ PORADIE

1.Výber ObFZ Humenné

2. OFK Hažín n/C.

3. TJ JASENOV

D.Horvát,Halačik,Kačur,Okoš,Fereta,

Cebic,Havrilko,Kudráč,Pužo,P.Horvát.

Tréner:A.Mycio

4. TJ Oľka

5.TJ Papín

++++++++++++++++++++++

Jasenov-Breznica

2:3(1:2)

G:Calegari,Barnišin.

3.3.2013

UT Stropkov

+++++++++++++++++++++++++++++++

PRÍPRAVNÝ ZÁPAS

TJ Jasenov-OFK Stakčín

1:3(1:0)

G:Barnišin

25.2.2013-NEDEĽA

JASENOV

15:00

+++++++++++++++++++++++++

TJ Jasenov-TJ Ptava NV Ptičie

2:3 (1:2)

10.2.2013

G:Šalata,Mastiľák-Karas 2,Šalata vlast.

Bača

Hric,Albičuk,Chalupka,Goga

Šalata,Ondáč,Vasiľ,Mastiľák

Čerhit,Barnišin

str.Harakaľ,Čvirk,Friga M.

+++++++++++++++++++++++

 

1.HFC Humenné-TJ Jasenov

25.7.2012

4:1 (2:0)Mastiľák

+++++++++++++++++++++

Prípravný zápas

NEDEĽA 22.7.2012

17:00 hod

TJ Jasenov-OFK Agrifop Stakčín

1:1 (0:1) Mastiľák,Matiko

++++++++++++++++++++++++++++++

NEDEĽA 15-7-2012

18:00 hod.

TJ Jasenov - TJ FK Veľké Revištia

3:3 (2:0) G:Firkaľ 2,Vasiľ

 

PRÍPRAVNÉ ZÁPASY JAR 2012

 

Dátum Deň Čas   Miesto
5.2.2012 Nedeľa 10:30 Jasenov V.Kapušany Nehralo sa
11.2.2012 Sobota 14:00 Jasenov Čičarovce Nehrako sa
12.2.2012     Nedeľa 13:00 Jasenov Oľka 2:1
18.2.2012 Sobota 13:00 Jasenov Stakčín 4:2
25.2.2012 Sobota 10:30 Jasenov Radvaň n/L. Nehralo sa
4.3.2012 Nedeľa 12:00 Jasenov V.Kapušany 1:0
10.3.2012 Sobota   Jasenov Medzilaborce 0:4
17.3.2012 Sobota   Jasenov Svidník 0:4

 

 

PRÍPRAVNÉ ZÁPASY Jeseň 2011

13.7.2011 Strážske-Jasenov 5:0(2:0)

17.7.2011  Lastomír-Jasenov 4:3 (1:2)

G: Goga T.,Vasiľ,Barnišin

20.7.2011 Jasenov-Strážske 4:4 (2:2) 

G: Goga T.,Čerňa,Horanič,Vožný.

24.7.2011 Jasenov-Lastomír 8:0 (3:0)

G: Čerňa 5,Beták,Albičuk,Vasiľ

26.7.2011(UTOROK) Snina - Jasenov

Nehralo sa pre nespôsobilý terén.

 

Napísali o nás 21.6.2011

Napísali o nás 14.6.2011

Napísali o nás 7.6.2011

Napísali o nás 1.6.2011

Napísali o nás 31.5.2011

 

 

 

ŠK Strážske - TJ Jasenov 2:3 (2:2)

G: Beták 2,Barnišin

8.6.2011 o 17:30 hod.

Prípravný zápas na ihrisku v Strážskom.

 

1.HFC Humenné-TJ Jasenov 3:1 (2:0)

G: Goga,Karnaj,Voroňák - Vožný.

Hralo sa v stredu 25.5.2011 v Humennom

 

 
  Behun  
Vožný Albičuk Chalupka Goga L.
Šumila Horanič Calegari Vasiľ
  Čerňa Barnišin  
       
Firkaľ,Rujak,Ivanco    

 

 

 

FK Humenné - TJ Jasenov 1:6 (1:2)

G: Chalupka 2,Firkaľ,Vožný,Horanič,Barnišin-Šalata.

 

 

  Behun  
Labik Chalupka Albičuk Firkaľ
Horanič Calegari Vasiľ Šumila
      GogaT.
  Beták Vožný  
  Čerňa Barnišin  

 

TJ FK Jasenov-FK SOĽ

4:1(4:1)

G:Chalupka,Firkaľ,Horanič,Čerňa-Kmec J.

V 65 min. ukončený zápas pre pokles hráčov hostí pod 7.

 

 Nedeľa 20.03.2011 prípravný zápas

 TJ FK Jasenov-FK Kamenica n/C. 3:3 (2:0)G:Vožný 2,Čerňa.

Behun L.(Behun S.),Albičuk,Chalupka,Goga L.(Kurila),Labik(Šalata),Goga T.,(Barnišin),Horanič,Beták,(Čerhit),Vasiľ,Vožný,(Kovalik),Čerňa.

 

Prípravný zápas

 

5.3.2011 13:00 hod.

 

 

 

 TJ FK Jasenov -MFK Snina 2:2 (1:1)

Góly: Hanc (vlastný), Horanič P.- Bednár 2

Zostava TJ FK Jasenov : Behun, Goga L. , Chalupka R., Albičuk,Firkaľ,Šumila, Horanič, Vasiľ,Goga T., Vožný, Čerňa

 

 

 

Striedali: Barnišin, Čerhit T., Labik.

 

TJ FK Jasenov-1.HFC Humenné Dorast

7:4 (4:4)

Hralo sa na ihrisku v Jasenove 2.3.2011

Behun

Goga L.,Chalupka,Gavaľa, L.,Farkaš,

Šumila,Čerhyt,Calegari,Vasiľ,

Barnišin,Rada.

 

Prípravný zápas 19.2.2011 TJ FK Jasenov-Lastomír 2:0 (2:0) Šumila,Chalupka.

TJ FK: Behun,Labik,Chalupka,Albičuk,Goga L.,Goga T.,Calegari,Vasiľ,Šumila,Čerňa,Vožný(Barnišin,Rada)

Prípravný zápas 20.2.2011 TJ FK Jasenov-Čičarovce 1:2 (0:0) Ruják O.

TJ FK: Behun,Gavaľa,Albičuk,Chalupka,Šumila,Vasiľ,Čerhit,

Labik,Goga T.,Ivanco,Barnišin(Kovalik,Rujak,Goga L.,Bačovčin)

 

 Prípravný zápas 12.februára 2011 16:00 hod.UT-Stropkov

TJ FK Jasenov-Ajax Pakostov 4:4  (3:2) Beták 2,Albičuk,Čerňa.

TJ FK: Behun(Kovalik Š), V.,Labik,Firkaľ,Goga L.,Albičuk,Barnišin,Vasiľ,Čerňa,Beták,Kovalik,Rada.(Goga T.)

Prípravný zápas 13.februára 2011 12:00 hod.

UT-Michalovce

TJ FK Jasenov-Ptičie 3:2 (0:2) Beták2,Chalupka resp.A.Šalata,Hucovič.

 

 

 

 Horanič,Vasiľ,Beták,Barnišin,Rada

(Goga L.,Goga T.,Kovalik P.)

 

Výsledky zápasov ročníka 2010/2011 V.ligy SV

JESEŇ 2010.

 

 

Kolo Dátum Čas Zápas Výsledok
1
01.08.2010
16:30
Jasenov -Sačurov
 4:1(3:1)
2
4.8.2010
17:00
Ubľa - Jasenov
 0:3(0:1)
3
8.8.2010
16:30
Jasenov - Radvaň n/L.
 3:1 (1:0)
4
15.08.2010
16:30
Holčíkovce - Jasenov
 1:4(0:3)
5
22.08.2010
16:00
Jasenov - Udavské
 2:1(2:1)
6
29.08.2010
16:00
Soľ - Jasenov
 4:1(3:1)
7
05.09.2010
15:30
Jasenov - Zámutov
 1:1(0:)
8
12.09.2010
15:30
Seč.Polianka - Jasenov
 2:0(1:0)
9
19.09.2010
15:00 
Jasenov - Vechec
 4:0(2:0)
10
26.09.2010
15:00
Čierne n/T. - Jasenov
 0:1 (0:0)
11
03.10.2010
14:30
Jasenov - Humenné
 6:0 (4:0)
12
10.10.2010
14:30
Belá n/C. - Jasenov
 2:1 (2:0)
13
17.10.2010
14:00
Jasenov - Stakčín
 3:0 (0:0)
14
24.10.2010
14:00
Jasenov - Kalnište
 3:0(2:0)
15
31.10.2010
14:00
Kamenica n/C. - Jasenov
 1:2(1:0)
16.
07.11.2010
13:30
Sačurov - Jasenov
 0:0

DORAST

 

 

Kolo     Dátum
1 Jasenov   Koškovce   6: 0 28.8.2010
2 Jasenov Kochanovce 2:0 4.9.2010
3 Dlhé n/C. Jasenov       3:2 11.9.2010
4 Jasenov Kamenica nC.2:1 18.9.2010
5 Stakčín  Jasenov 4:1 25.9.2010
6 Jasenov Udavské 2:0 2.10.2010
7 Pakostov Jasenov   6:0 9.10.2010

+++Prípravné zápasy+++23.07.2010 TJ Jasenov-Volica 4:0(1:0)Kovalik2,Firkaľ,Čerňa

+++25.07.2010(nedeľa) TJ Jasenov-Ptičie 6:0 (2:0),Firkaľ,Vasiľ,Čerňa2,Chalupka,Rujak O.

 

 

 

W niedzielę 4 lipca od godziny 13:00 rozpocznie się Międzynarodowy Turniej Starosty lubaczowskiego o Puchar Lata.

W turnieju udział wezmą:

  TFJK Jasenov :Victoria Stary Dzików 0:2

TFJK Jasenov : MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 6:1(4:1)Firkaľ2,Beták,Goga L.,Sabo,Behun.

Víťazomturnaja sa stalo družstvo Victoria Stary Dzików.

TJ Jasenov skončila na 2. mieste.

 Prípravné zápasy Jar 2010.

 

 

 

Dátum Deň čas SÚPER   Ihrisko Zmena
31.01.2010 N 12:00 FK Humenné   Stropkov umelá tráva  zrušené
06.02.2010 S 13:00 Belá n/C   Jasenov  2:4 (0:3)
07.02.2010 N 11:00 Lastomír   Jasenov  zrušené
             
13.02.2010 S  10:30 Dorast HÉ   Jasenov  0:6 (0:2)
14.02.2010 N 13:00 Dlhé n/C   Jasenov  5:5 (2:2)
             
20.02.2010 S  13:00  Ptičie    Jasenov  zrušené
21.02.2010 N 11:00 Stakčín   Jasenov  zrušené
 21.2.2010 13:00  DorastTJ FK -Modra     Jasenov  
27.02.2010 S  14:00 Ptičie   Jasenov  3:1 (2:1)
28.02.2010 N  10:00 Belá n/C.   Snina  zrušené
             
06.03.2010 S  11:00  MFK Snina    Snina  neodohrané
07.03.2010 N  16:00  FK Humenné    Stropkov umelá tráva  5:1  (1:1)
             
13.03.2010 S          
14.03.2010 N 13:30 Lastomír   Lastomír  1:1  (1:0)
             
20.03.2010 S          
21.03.2010 N  14:00  TJ Košarovce   Jasenov  1:0 (0:0)

 

 

Archív

Konečná tabuľka

21.06.2009 22:00

Konečná tabuľka po 30. kole:

Mužstvo Z V R P Skóre Body
Snina 30 25 2 3 92:26 77
Svit 30 19 5 6 79:35 62
Hanušovce 30 16 5 9 56:47 53
Dl. Klčovo 30 15 4 11 59:41 49
Ľubotice 30 15 4 11 43:44 49
Stakčín 30 15 3 12 61:49 45
Bystré 30 11 8 11 37:43 41
Fintice 30 12 3 15 38:53 39
Raslavice 30 11 3 16 45:52 36
Ľubica 30 10 6 14 45:61 36
N. Šebastová 30 9 8 13 37:44 35
Kračúnovce 30 9 6 15 36:46 33
Kežmarok 30 8 9 13 34:44 33
Kľušov 30 9 4 17 38:47 31
Breznica 30 9 4 17 25:64 31

Prípravné zápasy.

14.3.2009 TJ FK Jasenov - Dorast 1.HFC    0:1 (0:0)

15.3.2009 TJ FK Jasenov - FK Kamenica n/C. 3:0 (2:0) Góly: Kurila,Kuzma,Firkaľ.

Hralo sa na ihrisku v Hažíne n/C. Rozhodoval: Švec Jozef

Prípravný zápas nedeľa 8.3.2009 14:00 TJ FK Jasenov - OcFK Hencovce

3:1 (1:0 góly: Kuzma,Sabo PK,Barnišin,resp.Gazdík J.,PK                                                     

rozhodoval : Friga Marián                                  

 

Prípravný zápas sobota 7.3.2009 10:30 TJ FK Jasenov - FKO Kochanovce

8:0 (3:0) góly: Sabo 4,Barnišin,Kuzma,Goga T.,Firkaľ PK.

 PRÍPRAVNÝ ZÁPAS 21.2.2009 Sobota   Jasenov - Stakčín 3:2 (0:1)  góly: Firkaľ,Strapáč 2, resp.Ľonc,Melník

22.2.2009 Nedeľa  Jasenov - Belá n/C  4:2 (1:1) góly:Barnišin 2, Halajčik 2. rep.Brečka, Čižmár.

 PRÍPRAVNÝ ZÁPAS 15.2.2009 TJ FK Jasenov - Družstevník Radvaň/L   3:2 (1:1)Góly: Goga Tomáš,Piatka 2, resp.Kuruc 2.

      V nedeľu 8.2.2009 sa odohral na škvarovom ihrisku v Jasenove prípravný zápas medzi TJ FK Jasenov a OŠK Brekov.
TJ FK Jasenov - OŠK Brekov  5:2 (2:2).
Góly: Barnišin,Firkaľ,Sabo,Rujak Marián 2. resp.Bezek,Barlaš.
Rozhodoval: Švec Jozef.

V sobotu 7.2.2009 o 13:30 hod sa odohral prípravný zápas na škvarovom ihrisku v Jasenove medzi TJ FK Jasenov a Družstrevníkom Oľka.

Zápas sa skončil víťazstvom domácich futbalistov,ktorí najmä v druhom polčase mali viac z hry a presadili sa tak kondične ako aj v premienaní šancí.

Góly: Šalata2,Piatka 2,Barnišin 2, resp.Segedy 2.

Rozhodoval: Švec Jozef

 

Prípravný zápas na škvarovom ihrisku v Jasenove medzi mužstvami TJ FK Jasenov a OFK Agrifop Stakčín sa odohral v nedeľu 1.2.2009, so začiatkom o 11:00 hod.
TJ FK Jasenov -OFK Agrifop Stakčín 1:6  (0:5)
Góly: Sabo, resp.Čerňa 3,Chudina,Ľonc ,Bešák.
TJ FK Jasenov : Behún(Hirjak),Goga L.(Bačovčin),Labik,Gavaľa ,Kurila,Halajčik,Šalata Sabo,Rujak,(Kadlic),Goga T.,(Čvirk),Firkaľ(Piatka).

OFK Agrifop Stakčín:Dudič,Kapraľ,Chalčák,Jelinek,Ľonc,Wiener,Palasiewicz,Guľak,Bešák,Čerňa, náhr.Maliňák,Valkučák,Peľo.
 

Prípravný zápas na umelej tráve medzi mužstvami TJ FK Jasenov a FK N.Hrušov sa odohral v sobotu,ako prvý zápas so začiatkom o 08:00 hod.
TJ FK Jasenov - Nižný Hrušov 0:1  (0:1)
Gól: 30 min.Ďurian
TJ FK Jasenov : Behún(Hirjak),Goga L.(Bačovčin),Labik,Gavaľa (Šalata),Kurila,Kadlic,Sivčo,Sabo,Rujak,(Goga T),Piatka (Čvirk),Šuľak.
N.Hrušov : Klamár,Polák,Mikloš,Ďurian,Lukáč R.,Mamaj Štefan,Lukáč Ladislav,Tkáč,Duda,Mamaj Matúš,Palko,náhr.Janok,Pavlik.

 

 

TJ FK: Behun,Labik,Albičuk,Chalupka,Firkaľ,Šumila,