AKTUÁLNA TABUĽKA
Konečná tabuľka po 26. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 26 | 18 | 5 | 3 | 55:18 | 59 |
Radvaň | 26 | 17 | 4 | 5 | 66:24 | 55 |
Humenné | 26 | 14 | 2 | 10 | 52:35 | 44 |
Sačurov | 26 | 13 | 4 | 9 | 68:42 | 43 |
Soľ | 26 | 13 | 3 | 10 | 49:37 | 42 |
Kalnište | 26 | 12 | 3 | 11 | 54:54 | 39 |
Kamenica n/C | 26 | 10 | 7 | 9 | 45:39 | 37 |
S. Polianka | 26 | 9 | 7 | 10 | 50:53 | 34 |
Ubľa | 26 | 10 | 3 | 13 | 49:53 | 33 |
Zámutov | 26 | 10 | 4 | 12 | 33:43 | 31 |
Jasenov | 26 | 9 | 4 | 13 | 48:49 | 31 |
Vechec | 26 | 9 | 3 | 14 | 41:58 | 30 |
Hencovce | 26 | 7 | 6 | 13 | 33:58 | 27 |
Hlinné | 26 | 3 | 1 | 22 | 19:99 | 10 |
Priebežná tabuľka po 25. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 25 | 17 | 5 | 3 | 51:18 | 56 |
Radvaň | 25 | 16 | 4 | 5 | 63:23 | 52 |
Sačurov | 25 | 13 | 3 | 9 | 65:39 | 42 |
Soľ | 25 | 13 | 3 | 9 | 46:32 | 42 |
Humenné | 25 | 13 | 2 | 10 | 51:35 | 41 |
Kalnište | 25 | 12 | 3 | 10 | 54:50 | 39 |
Kamenica n/C | 25 | 9 | 7 | 9 | 41:39 | 34 |
Ubľa | 25 | 10 | 3 | 12 | 48:51 | 33 |
S. Polianka | 25 | 9 | 6 | 10 | 47:50 | 33 |
Jasenov | 25 | 9 | 4 | 12 | 48:48 | 31 |
Zámutov | 25 | 9 | 4 | 12 | 28:40 | 31 |
Vechec | 25 | 8 | 3 | 14 | 39:57 | 27 |
Hencovce | 25 | 7 | 6 | 12 | 32:55 | 27 |
Hlinné | 25 | 3 | 1 | 21 | 19:95 | 10 |
Priebežná tabuľka po 24. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 24 | 17 | 5 | 2 | 51:16 | 56 |
Radvaň | 24 | 15 | 4 | 5 | 60:22 | 49 |
Humenné | 24 | 13 | 2 | 9 | 50:33 | 41 |
Sačurov | 24 | 12 | 3 | 9 | 63:39 | 39 |
Soľ | 24 | 12 | 3 | 9 | 44:31 | 39 |
Kalnište | 24 | 11 | 3 | 10 | 49:48 | 36 |
S. Polianka | 24 | 9 | 6 | 9 | 46:44 | 33 |
Jasenov | 24 | 9 | 4 | 11 | 45:44 | 31 |
Kamenica n/C | 24 | 8 | 7 | 9 | 35:38 | 31 |
Zámutov | 24 | 9 | 4 | 11 | 27:37 | 31 |
Ubľa | 24 | 9 | 3 | 12 | 40:51 | 30 |
Hencovce | 24 | 7 | 6 | 11 | 30:50 | 27 |
Vechec | 24 | 7 | 3 | 14 | 35:54 | 24 |
Hlinné | 24 | 3 | 1 | 20 | 19:87 | 10 |
Priebežná tabuľka po 23. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 23 | 16 | 5 | 2 | 45:16 | 53 |
Radvaň | 23 | 15 | 4 | 4 | 59:20 | 49 |
Humenné | 23 | 13 | 2 | 8 | 49:31 | 41 |
Sačurov | 23 | 12 | 3 | 8 | 63:38 | 39 |
Soľ | 23 | 11 | 3 | 9 | 42:30 | 36 |
Kalnište | 23 | 11 | 3 | 9 | 48:46 | 36 |
Kamenica n/C | 23 | 8 | 7 | 8 | 35:32 | 31 |
S. Polianka | 23 | 8 | 6 | 9 | 44:44 | 30 |
Ubľa | 23 | 9 | 3 | 11 | 40:49 | 30 |
Jasenov | 23 | 8 | 4 | 11 | 39:43 | 28 |
Zámutov | 23 | 8 | 4 | 11 | 25:36 | 28 |
Hencovce | 23 | 6 | 6 | 11 | 29:50 | 24 |
Vechec | 23 | 6 | 3 | 14 | 33:53 | 21 |
Hlinné | 23 | 3 | 1 | 19 | 18:81 | 10 |
Priebežná tabuľka po 22. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 22 | 16 | 4 | 2 | 44:15 | 52 |
Radvaň | 22 | 14 | 4 | 4 | 55:20 | 46 |
Humenné | 22 | 13 | 2 | 7 | 49:27 | 41 |
Sačurov | 22 | 11 | 3 | 8 | 59:38 | 36 |
Soľ | 22 | 11 | 2 | 9 | 41:29 | 35 |
Kalnište | 22 | 11 | 2 | 9 | 47:45 | 35 |
S. Polianka | 22 | 8 | 6 | 8 | 42:39 | 30 |
Ubľa | 22 | 9 | 2 | 11 | 39:48 | 29 |
Kamenica n/C | 22 | 7 | 7 | 8 | 33:31 | 28 |
Zámutov | 22 | 8 | 4 | 10 | 25:32 | 28 |
Jasenov | 22 | 7 | 4 | 11 | 34:41 | 25 |
Hencovce | 22 | 6 | 6 | 10 | 28:48 | 24 |
Vechec | 22 | 5 | 3 | 14 | 28:52 | 18 |
Hlinné | 22 | 3 | 1 | 18 | 17:76 | 10 |
Priebežná tabuľka po 22. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 21 | 15 | 4 | 2 | 41:14 | 49 |
Radvaň | 21 | 13 | 4 | 4 | 52:20 | 43 |
Humenné | 21 | 12 | 2 | 7 | 41:27 | 38 |
Sačurov | 22 | 11 | 3 | 8 | 59:38 | 36 |
Soľ | 21 | 11 | 2 | 8 | 40:27 | 35 |
Kalnište | 21 | 11 | 2 | 8 | 47:42 | 35 |
Ubľa | 21 | 9 | 2 | 10 | 37:45 | 29 |
S. Polianka | 21 | 7 | 6 | 8 | 36:38 | 27 |
Kamenica n/C | 20 | 6 | 7 | 7 | 30:27 | 25 |
Jasenov | 21 | 7 | 4 | 10 | 33:38 | 25 |
Zámutov | 21 | 7 | 4 | 10 | 22:31 | 25 |
Hencovce | 21 | 5 | 6 | 10 | 25:46 | 21 |
Vechec | 21 | 5 | 3 | 13 | 27:46 | 18 |
Hlinné | 21 | 3 | 1 | 17 | 17:68 | 10 |
Priebežná tabuľka po 20. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 20 | 14 | 4 | 2 | 39:14 | 46 |
Radvaň | 20 | 13 | 3 | 4 | 51:19 | 42 |
Humenné | 20 | 12 | 2 | 6 | 40:24 | 38 |
Sačurov | 20 | 11 | 2 | 7 | 58:34 | 35 |
Soľ | 20 | 10 | 2 | 8 | 37:27 | 32 |
Kalnište | 20 | 10 | 2 | 8 | 44:41 | 32 |
Ubľa | 20 | 8 | 2 | 10 | 36:45 | 26 |
Kamenica n/C | 20 | 6 | 7 | 7 | 30:27 | 25 |
Zámutov | 20 | 7 | 4 | 9 | 22:30 | 25 |
S. Polianka | 20 | 6 | 6 | 8 | 34:37 | 24 |
Jasenov | 20 | 7 | 3 | 10 | 32:37 | 24 |
Hencovce | 20 | 5 | 5 | 10 | 24:45 | 20 |
Vechec | 20 | 5 | 3 | 12 | 27:44 | 18 |
Hlinné | 20 | 3 | 1 | 16 | 16:66 | 10 |
Priebežná tabuľka po 19. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 19 | 13 | 4 | 2 | 36:14 | 43 |
Radvaň | 19 | 12 | 3 | 4 | 48:19 | 39 |
Sačurov | 19 | 11 | 2 | 6 | 56:29 | 35 |
Humenné | 19 | 11 | 2 | 6 | 36:23 | 35 |
Soľ | 19 | 9 | 2 | 8 | 33:26 | 29 |
Kalnište | 19 | 9 | 2 | 8 | 39:39 | 29 |
Ubľa | 19 | 8 | 2 | 9 | 35:41 | 26 |
Kamenica n/C | 19 | 6 | 7 | 6 | 30:24 | 25 |
S. Polianka | 19 | 6 | 6 | 7 | 33:33 | 24 |
Jasenov | 19 | 7 | 3 | 9 | 32:35 | 24 |
Zámutov | 19 | 6 | 4 | 9 | 20:30 | 22 |
Vechec | 19 | 5 | 3 | 11 | 25:41 | 18 |
Hencovce | 19 | 4 | 5 | 10 | 21:43 | 17 |
Hlinné | 19 | 3 | 1 | 15 | 16:63 | 10 |
Priebežná tabuľka po 18. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 18 | 13 | 4 | 1 | 35:11 | 43 |
Radvaň | 18 | 11 | 3 | 4 | 47:19 | 36 |
Humenné | 18 | 11 | 2 | 5 | 36:22 | 35 |
Sačurov | 18 | 10 | 2 | 6 | 55:29 | 32 |
Kalnište | 18 | 9 | 2 | 7 | 38:35 | 29 |
Soľ | 18 | 8 | 2 | 8 | 30:26 | 26 |
Ubľa | 18 | 8 | 2 | 8 | 35:40 | 26 |
Jasenov | 18 | 7 | 3 | 8 | 32:32 | 24 |
Kamenica n/C | 18 | 5 | 7 | 6 | 26:23 | 22 |
S. Polianka | 18 | 5 | 6 | 7 | 30:32 | 21 |
Zámutov | 18 | 6 | 3 | 9 | 20:30 | 21 |
Vechec | 18 | 5 | 2 | 11 | 25:41 | 17 |
Hencovce | 18 | 3 | 5 | 10 | 18:41 | 14 |
Hlinné | 18 | 3 | 1 | 14 | 14:60 | 10 |
Priebežná tabuľka po 17. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 17 | 12 | 4 | 1 | 34:11 | 40 |
Humenné | 17 | 11 | 2 | 4 | 36:21 | 35 |
Radvaň | 17 | 10 | 3 | 4 | 44:19 | 33 |
Sačurov | 17 | 9 | 2 | 6 | 52:28 | 29 |
Kalnište | 17 | 8 | 2 | 7 | 35:35 | 26 |
Ubľa | 17 | 8 | 2 | 7 | 35:37 | 26 |
Jasenov | 17 | 7 | 3 | 7 | 32:29 | 24 |
Soľ | 17 | 7 | 2 | 8 | 28:26 | 23 |
Kamenica n/C | 17 | 5 | 7 | 5 | 25:20 | 22 |
S. Polianka | 17 | 5 | 5 | 7 | 30:32 | 20 |
Zámutov | 17 | 5 | 3 | 9 | 17:29 | 18 |
Vechec | 17 | 5 | 2 | 10 | 25:39 | 17 |
Hencovce | 17 | 3 | 4 | 10 | 18:41 | 13 |
Hlinné | 17 | 3 | 1 | 13 | 13:57 | 10 |
Priebežná tabuľka po 16. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 16 | 11 | 4 | 1 | 30:10 | 37 |
Humenné | 16 | 11 | 1 | 4 | 36:21 | 34 |
Radvaň | 16 | 10 | 3 | 3 | 43:17 | 33 |
Sačurov | 16 | 9 | 2 | 5 | 51:26 | 29 |
Kalnište | 16 | 8 | 2 | 6 | 33:31 | 26 |
Ubľa | 16 | 7 | 2 | 7 | 33:36 | 23 |
Kamenica n/C | 16 | 5 | 6 | 5 | 25:20 | 21 |
Jasenov | 16 | 6 | 3 | 7 | 28:27 | 21 |
Soľ | 16 | 6 | 2 | 8 | 25:25 | 20 |
Zámutov | 16 | 5 | 3 | 8 | 16:26 | 18 |
S. Polianka | 16 | 4 | 5 | 7 | 27:31 | 17 |
Vechec | 16 | 4 | 2 | 10 | 23:38 | 14 |
Hencovce | 16 | 3 | 4 | 9 | 17:37 | 13 |
Hlinné | 16 | 3 | 1 | 12 | 12:54 | 10 |
Priebežná tabuľka po 15. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 15 | 11 | 4 | 0 | 30:9 | 37 |
Humenné | 15 | 10 | 1 | 4 | 31:18 | 31 |
Radvaň | 15 | 9 | 3 | 3 | 38:17 | 30 |
Sačurov | 15 | 9 | 1 | 5 | 50:25 | 28 |
Ubľa | 15 | 7 | 2 | 6 | 33:32 | 23 |
Kalnište | 15 | 7 | 2 | 6 | 32:31 | 23 |
Jasenov | 15 | 6 | 2 | 7 | 27:26 | 20 |
Soľ | 15 | 6 | 1 | 8 | 24:24 | 19 |
Kamenica n/C | 15 | 4 | 6 | 5 | 21:20 | 18 |
S. Polianka | 15 | 4 | 4 | 7 | 26:30 | 16 |
Zámutov | 15 | 4 | 3 | 8 | 15:26 | 15 |
Vechec | 15 | 4 | 2 | 9 | 23:37 | 14 |
Hencovce | 15 | 3 | 4 | 8 | 14:32 | 13 |
Hlinné | 15 | 3 | 1 | 11 | 12:49 | 10 |
Priebežná tabuľka po 14. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 14 | 11 | 3 | 0 | 29:8 | 36 |
Humenné | 14 | 10 | 1 | 3 | 30:16 | 31 |
Radvaň | 14 | 9 | 2 | 3 | 37:16 | 29 |
Sačurov | 14 | 8 | 1 | 5 | 49:25 | 25 |
Kalnište | 14 | 7 | 2 | 5 | 32:30 | 23 |
Ubľa | 14 | 6 | 2 | 6 | 31:31 | 20 |
Kamenica n/C | 14 | 4 | 6 | 4 | 21:18 | 18 |
Soľ | 14 | 6 | 0 | 8 | 23:23 | 18 |
Jasenov | 14 | 5 | 2 | 7 | 25:26 | 17 |
S. Polianka | 14 | 4 | 3 | 7 | 25:29 | 15 |
Zámutov | 14 | 4 | 2 | 8 | 14:25 | 14 |
Vechec | 14 | 4 | 2 | 8 | 23:36 | 14 |
Hencovce | 14 | 3 | 3 | 8 | 13:31 | 12 |
Hlinné | 14 | 2 | 1 | 11 | 11:49 | 7 |
Priebežná tabuľka po 13. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 13 | 11 | 2 | 0 | 28:7 | 35 |
Radvaň | 13 | 9 | 1 | 3 | 36:15 | 28 |
Humenné | 13 | 9 | 1 | 3 | 25:14 | 28 |
Sačurov | 13 | 7 | 1 | 5 | 37:25 | 22 |
Kalnište | 13 | 6 | 2 | 5 | 28:30 | 20 |
Jasenov | 13 | 5 | 2 | 6 | 25:22 | 17 |
Ubľa | 13 | 5 | 2 | 6 | 27:31 | 17 |
Kamenica n/C | 13 | 3 | 6 | 4 | 18:17 | 15 |
S. Polianka | 13 | 4 | 3 | 6 | 25:25 | 15 |
Soľ | 13 | 5 | 0 | 8 | 19:23 | 15 |
Zámutov | 13 | 4 | 2 | 7 | 12:20 | 14 |
Vechec | 13 | 4 | 2 | 7 | 22:33 | 14 |
Hencovce | 13 | 3 | 3 | 7 | 13:27 | 12 |
Hlinné | 13 | 2 | 1 | 10 | 11:37 | 7 |
Priebežná tabuľka po 12. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 12 | 11 | 1 | 0 | 27:6 | 34 |
Humenné | 12 | 9 | 1 | 2 | 25:10 | 28 |
Radvaň | 12 | 8 | 1 | 3 | 33:14 | 25 |
Sačurov | 12 | 6 | 1 | 5 | 34:23 | 19 |
Kalnište | 12 | 6 | 1 | 5 | 27:29 | 19 |
S. Polianka | 12 | 4 | 3 | 5 | 23:22 | 15 |
Jasenov | 12 | 4 | 2 | 6 | 21:22 | 14 |
Ubľa | 12 | 4 | 2 | 6 | 23:29 | 14 |
Zámutov | 12 | 4 | 2 | 6 | 12:19 | 14 |
Vechec | 12 | 4 | 2 | 6 | 20:29 | 14 |
Kamenica n/C | 12 | 2 | 6 | 4 | 13:16 | 12 |
Soľ | 12 | 4 | 0 | 8 | 18:23 | 12 |
Hencovce | 12 | 3 | 3 | 6 | 12:24 | 12 |
Hlinné | 12 | 2 | 1 | 9 | 10:32 | 7 |
Priebežná tabuľka po 11. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 11 | 10 | 1 | 0 | 24:6 | 31 |
Humenné | 11 | 8 | 1 | 2 | 23:9 | 25 |
Radvaň | 11 | 8 | 0 | 3 | 32:13 | 24 |
Sačurov | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:20 | 19 |
Kalnište | 11 | 5 | 1 | 5 | 23:28 | 16 |
S. Polianka | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:21 | 14 |
Jasenov | 11 | 4 | 1 | 6 | 19:20 | 13 |
Ubľa | 11 | 4 | 1 | 6 | 23:29 | 13 |
Zámutov | 11 | 4 | 1 | 6 | 11:18 | 13 |
Vechec | 11 | 4 | 1 | 6 | 18:27 | 13 |
Soľ | 11 | 4 | 0 | 7 | 17:21 | 12 |
Hencovce | 11 | 3 | 3 | 5 | 11:20 | 12 |
Kamenica n/C | 11 | 2 | 5 | 4 | 12:15 | 11 |
Hlinné | 11 | 2 | 0 | 9 | 10:32 | 6 |
Priebežná tabuľka po 10. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 10 | 10 | 0 | 0 | 24:6 | 30 |
Humenné | 10 | 7 | 1 | 2 | 21:8 | 22 |
Radvaň | 10 | 7 | 0 | 3 | 31:13 | 21 |
Sačurov | 10 | 6 | 0 | 4 | 33:19 | 18 |
S. Polianka | 10 | 4 | 2 | 4 | 22:17 | 14 |
Zámutov | 10 | 4 | 1 | 5 | 11:15 | 13 |
Kalnište | 10 | 4 | 1 | 5 | 20:28 | 13 |
Vechec | 10 | 4 | 1 | 5 | 17:25 | 13 |
Soľ | 10 | 4 | 0 | 6 | 17:20 | 12 |
Hencovce | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:19 | 11 |
Kamenica n/C | 10 | 2 | 4 | 4 | 12:15 | 10 |
Jasenov | 10 | 3 | 1 | 6 | 15:19 | 10 |
Ubľa | 10 | 3 | 1 | 6 | 19:29 | 10 |
Hlinné | 10 | 2 | 0 | 8 | 9:28 | 6 |
Priebežná tabuľka po 9. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 9 | 9 | 0 | 0 | 22:6 | 27 |
Radvaň | 9 | 7 | 0 | 2 | 30:11 | 21 |
Humenné | 9 | 6 | 1 | 2 | 19:7 | 19 |
Sačurov | 9 | 6 | 0 | 3 | 32:17 | 18 |
Kalnište | 9 | 4 | 1 | 4 | 20:24 | 13 |
Vechec | 9 | 4 | 1 | 4 | 17:24 | 13 |
S. Polianka | 9 | 3 | 2 | 4 | 20:17 | 11 |
Hencovce | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:17 | 11 |
Jasenov | 9 | 3 | 1 | 5 | 15:17 | 10 |
Zámutov | 9 | 3 | 1 | 5 | 9:14 | 10 |
Ubľa | 9 | 3 | 1 | 5 | 19:27 | 10 |
Soľ | 9 | 3 | 0 | 6 | 13:20 | 9 |
Kamenica n/C | 9 | 1 | 4 | 4 | 10:14 | 7 |
Hlinné | 9 | 1 | 0 | 8 | 8:28 | 3 |
Priebežná tabuľka po 8. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 8 | 8 | 0 | 0 | 20:5 | 24 |
Radvaň | 8 | 7 | 0 | 1 | 30:8 | 21 |
Humenné | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:7 | 16 |
Sačurov | 8 | 5 | 0 | 3 | 27:17 | 15 |
S. Polianka | 8 | 3 | 2 | 3 | 18:13 | 11 |
Hencovce | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:14 | 11 |
Jasenov | 8 | 3 | 1 | 4 | 14:15 | 10 |
Kalnište | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:24 | 10 |
Vechec | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:22 | 10 |
Soľ | 8 | 3 | 0 | 5 | 13:15 | 9 |
Kamenica n/C | 8 | 1 | 4 | 3 | 10:13 | 7 |
Zámutov | 7 | 2 | 1 | 4 | 8:11 | 7 |
Ubľa | 7 | 1 | 1 | 5 | 13:27 | 4 |
Hlinné | 8 | 1 | 0 | 7 | 8:27 | 3 |
Priebežná tabuľka po 7. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 7 | 7 | 0 | 0 | 18:4 | 21 |
Radvaň | 7 | 6 | 0 | 1 | 23:8 | 18 |
Sačurov | 7 | 5 | 0 | 2 | 27:10 | 15 |
Humenné | 7 | 4 | 1 | 2 | 16:6 | 13 |
Hencovce | 7 | 3 | 1 | 3 | 5:10 | 10 |
Kalnište | 7 | 3 | 1 | 3 | 16:22 | 10 |
Vechec | 7 | 3 | 1 | 3 | 12:20 | 10 |
Jasenov | 7 | 3 | 0 | 4 | 10:11 | 9 |
S. Polianka | 7 | 2 | 2 | 3 | 12:12 | 8 |
Kamenica n/C | 7 | 1 | 4 | 2 | 9:11 | 7 |
Zámutov | 7 | 2 | 1 | 4 | 8:11 | 7 |
Soľ | 7 | 2 | 0 | 5 | 11:14 | 6 |
Ubľa | 7 | 1 | 1 | 5 | 13:27 | 4 |
Hlinné | 7 | 1 | 0 | 6 | 7:21 | 3 |
Priebežná tabuľka po 6. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 6 | 6 | 0 | 0 | 15:4 | 18 |
Radvaň | 6 | 5 | 0 | 1 | 21:8 | 15 |
Sačurov | 6 | 4 | 0 | 2 | 19:10 | 12 |
Humenné | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:5 | 10 |
Kalnište | 6 | 3 | 1 | 2 | 16:14 | 10 |
Hencovce | 6 | 3 | 1 | 2 | 5:8 | 10 |
S. Polianka | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:9 | 8 |
Kamenica n/C | 6 | 1 | 4 | 1 | 9:9 | 7 |
Zámutov | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | 7 |
Vechec | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:20 | 7 |
Soľ | 6 | 2 | 0 | 4 | 10:12 | 6 |
Jasenov | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:10 | 6 |
Hlinné | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:18 | 3 |
Ubľa | 6 | 0 | 1 | 5 | 11:26 | 1 |
Priebežná tabuľka po 5. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 5 | 5 | 0 | 0 | 13:3 | 15 |
Sačurov | 5 | 4 | 0 | 1 | 19:6 | 12 |
Radvaň | 5 | 4 | 0 | 1 | 14:7 | 12 |
Kalnište | 5 | 3 | 0 | 2 | 15:13 | 9 |
S. Polianka | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:7 | 8 |
Humenné | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:5 | 7 |
Hencovce | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:8 | 7 |
Vechec | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:16 | 7 |
Jasenov | 5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 6 |
Kamenica n/C | 5 | 1 | 3 | 1 | 8:8 | 6 |
Zámutov | 5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | 4 |
Soľ | 5 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | 3 |
Hlinné | 5 | 1 | 0 | 4 | 7:17 | 3 |
Ubľa | 5 | 0 | 1 | 4 | 10:19 | 1 |
Priebežná tabuľka po 4. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 12 |
Sačurov | 4 | 3 | 0 | 1 | 15:5 | 9 |
Radvaň | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:7 | 9 |
Humenné | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | 7 |
S. Polianka | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:7 | 7 |
Kamenica n/C | 4 | 1 | 3 | 0 | 7:4 | 6 |
Kalnište | 4 | 2 | 0 | 2 | 12:11 | 6 |
Jasenov | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 6 |
Hencovce | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:8 | 6 |
Zámutov | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | 4 |
Vechec | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:15 | 4 |
Soľ | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:9 | 3 |
Ubľa | 4 | 0 | 1 | 3 | 8:16 | 1 |
Hlinné | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:17 | 0 |
Priebežná tabuľka po 3. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Pakostov | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | 9 |
Sačurov | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:3 | 6 |
Humenné | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 6 |
S. Polianka | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 |
Jasenov | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 |
Radvaň | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | 6 |
Hencovce | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:6 | 6 |
Kamenica n/C | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 5 |
Vechec | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:9 | 4 |
Kalnište | 3 | 1 | 0 | 2 | 9:10 | 3 |
Zámutov | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | 3 |
Ubľa | 3 | 0 | 1 | 2 | 6:11 | 1 |
Soľ | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | 0 |
Hlinné | 3 | 0 | 0 | 3 | 5:13 | 0 |
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Sačurov | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:1 | 6 |
Pakostov | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
Hencovce | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
Kamenica n/C | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
Jasenov | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | 3 |
Kalnište | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 3 |
S. Polianka | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
Radvaň | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
Humenné | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
Zámutov | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
Vechec | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 |
Soľ | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | 0 |
Ubľa | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | 0 |
Hlinné | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:10 | 0 |