POZVÁNKA NA FUTBALOVÉ STRETNUTIA

22.kolo

 21.5.2017

 17:00 hod.

NEDEĽA

 

  TJ JASENOV - OFK HENCOVCE 

1:2 (1:2)

G: Veselovskyy

 

Obsadenie rozhodcov: 21.kolo

  

Zápasy 21.kola 7.5.2017

DOMINIK NOVÁK ROZHODCA

++++++++++++++++++++++++++++++++++

DORAST  ,,A,,

III.liga-SD-U19-sk.ŠD

15.kolo 

20.05.2017

10:00

TJ  JASENOV - TJ OSIKOV

2:1 (1:1)

G: Roško, Horvát

 

 

Obsadenie rozhodcov 14.kolo

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

DORAST ,,B,,

DOMÁCE ZÁPASY

FUTBALOVÉ IHRISKO OHRADZANY

I.trieda ObFZ Humenné U19

18.kolo 

20.5.2017

14:00

TJ PAPÍN - TJ JASENOV

3:1 (3:0)

G: Stašák

 

Zápasy 18.kola

+++++++++++++++++++++++++

ŽIACI

I.TR. ŽIACI U15 OBFZ HE

18.kolo 

20.5.2017

 12:30 hod.

SOBOTA

 OŠK UDAVSKÉ - TJ JASENOV

1:11 (0:7)

G: Balog 7, Maľár 3, Gavura.

 

 

Zápasy 18.kola

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

 

 

Tabuľka-Dospelí 2016/2017

 

 
 
 
Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
 
1 FK Soľ 21 19 2 0 57:13 59 29  
2 TJ Jasenov 21 17 1 3 59:28 52 19  
3 FK Kamenica nad Cirochou 20 10 4 6 31:25 34 4  
4 TJ Ptava NV Ptičie 21 11 1 9 42:37 34 1  
5 OFK Hencovce 20 9 5 6 37:25 32 2  
6 OFK AGRIFOP Stakčín 20 7 5 8 28:27 26 -4  
7 ŠK Sačurov 20 8 0 12 30:36 24 -6  
8 TJ Družstevník Nižný Hrušov 20 6 4 10 32:34 22 -8  
9 FK obce Kochanovce/Brekov 20 7 1 12 30:33 22 -8  
10 OFK Tatran Bystré 19 6 3 10 21:35 21 -9  
11 OcŠK Sečovská Polianka 20 6 1 13 23:47 19 -11  
12 TJ Tvarona Ulič 20 4 4 12 31:52 16 -11  
13 FK Sedliská 20 3 5 12 26:55 14 -16  
14 TJ Šimonka Čierne nad Topľou  0 0 0 0 0:0 0 0  
 
 
 
 
 
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 TJ Tvarona Ulič 1 1 0 0 4:0 3 0 9.25
2 TJ Jasenov 1 1 0 0 4:0 3 0 8.75
3 FK Soľ 1 1 0 0 3:0 3 0 8.25
4 FK obce Kochanovce/Brekov B 1 1 0 0 4:2 3 0 8
5 TJ Ptava NV Ptičie 1 1 0 0 2:0 3 0 8.25
6 OFK Hencovce 1 0 1 0 1:1 1 -2 6.75
7 OFK Tatran Bystré 1 0 1 0 1:1 1 1 7.43
8 TJ Družstevník Nižný Hrušov 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 TJ Šimonka Čierne nad Topľou(odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10   OFK AGRIFOP Stakčín 1 0 0 1 2:4 0 0 7.43
11   ŠK Sačurov 1 0 0 1 0:2 0 0 8.29
12 FK Sedliská 1 0 0 1 0:3 0 0 7.75
13 FK Kamenica nad Cirochou 1 0 0 1 0:4 0 0 8.57
14 OcŠK Sečovská Polianka 1 0 0 1 0:4 0 0 8.75
 

Tabuľka DORAST  ,,A,, 2016/2017

 
 
 
Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
 
1 FK Gerlachov 14 11 1 2 46:21 34 13  
2 OFK 2010 Kurima 13 8 2 3 28:15 26 5  
3 TJ Jasenov 14 8 1 5 34:22 25 4  
4 1.FK Svidník 13 7 2 4 33:23 23 2  
5 OFK Tatran Kračúnovce 13 5 3 5 22:22 18 0  
6 OFK - SIM Raslavice 13 6 0 7 27:31 18 0  
7 TJ Družstevník Osikov 14 5 1 8 23:30 16 -2  
8 MŠK SPARTAK Medzilaborce 13 4 2 7 21:22 14 -10  
9 TJ Družstevník Vyšný Mirošov  0 0 0 0 0:0 0 0  
10 ŠK  Bardejovská N.Ves 13 0 0 13 18:66 0 -18  
 

Tabuľka DORAST ,,B,, 2016/2017

 
 
 
Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
 
1 FK Kamenica nad Cirochou 15 15 0 0 83:18 45 24  
2 TJ Družstevník Oľka 16 13 0 3 52:13 39 15  
3 TJ Ptava NV Ptičie 16 11 1 4 60:23 34 10  
4 F.O. AJAX Pakostov 18 10 2 6 58:37 32 5  
5 TJ Tvarona Ulič 17 9 2 6 43:33 29 2  
6 OFK AGRIFOP Stakčín 16 8 1 7 43:42 25 1  
7 TJ Slovan Belá nad Cirochou 16 6 2 8 39:51 20 -4  
8 TJ Jasenov B 16 6 0 10 46:52 18 -6  
9 FK obce Kochanovce/Brekov 16 3 1 12 15:51 10 -14  
10 TJ Družstevník Papín 17 3 1 13 21:78 10 -17  
11 TJ Družstevník Dlhé n/C. 17 1 0 16 10:72 3 -21  
12 OFK Hažín nad Cirochou  0 0 0 0 0:0 0 0  

Tabuľka ŽIACI 2016/2017

 

 
 
Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
 
 
1 TJ Slovan Belá nad Cirochou 18 16 0 2 126:13 48    
2 F.O. AJAX Pakostov 19 16 0 3 91:19 48    
3 TJ Jasenov 18 14 1 3 108:27 43    
4 TJ Ptava NV Ptičie 18 11 2 5 72:35 35    
5 FK obce Kochanovce/Brekov 18 9 3 6 59:45 30    
6 TJ Družstevník Radvaň n/L. 17 8 3 6 37:34 27    
7 OŠK Udavské 18 7 1 10 58:69 22    
8 FK Kamenica nad Cirochou 18 7 1 10 50:81 22    
9 TJ Družstevník Dlhé nad Cirochou 18 5 3 10 34:69 18    
10 TJ Družstevník Ľubiša 16 3 1 12 26:73 10    
11 TJ Vihorlat Zemplínske Hámre 18 3 0 15 14:116 9    
12 OFK AGRIFOP Stakčín 18 0 1 17 15:109 1    

 

 

Súťažný ročník 2016/2017 Jarná časť V.liga VD
Kolo Dátum Zápas Výsledok
1 2.4.2017 Jasenov-Sedliská 3:0 (0:0)
2 9.4.2017 Sačurov-Jasenov 2:4 (1:1)
3 16.4.2017 Jasenov-Ulič 1:0 (0:0)
4 23.4.2017 Ptičie-Jasenov 3:1 (0:0)
5 30.4.2017 Jasenov-Soľ 4:4 (1:2)
6 7.5.2017 Seč.Polianka-Jasenov 1:4 (1:1)
7 14.5.2017 N.Hrušov-Jasenov 0:2 (0:1)
8 21.5.2017 Jasenov-Hencovce 1:2 (1:2)
9 28.5.2017 Kochanovce-Jasenov  
10 4.6.2017 Jasenov-Stakčín  
11 11.6.2017 Bystré-Jasenov  
12 18.6.2017 VOĽNO  
13      
14      

 

Súťažný ročník 2016/2017 Jarná časť III.liga ŠD                    U19 DORAST ,,A,,
  Dátum Zápas Výsledok
1 15.4.2017 Jasenov-Kračúnovce 7:2 (4:0)
2 22.4.2017 Medzilaborce-Jasenov 1:3 (1:1)
3 29.4.2017 Jasenov-Kurima 0:0
4 6.5.2017 Bardejovská Nová Ves-Jasenov 4:6 (2:3)
5 13.5.2017 Jasenov-Svidník 2:3 (1:0)
6 20.5.2017 Jasenov-Osikov 2:1 (1:1)
7 27.5.2017 VOĽNO  
8 3.6.2017 Jasenov-Gerlachov  
9 10.6.2017 Raslavice-Jasenov  
       

 

Súťažný ročník 2016/2017 Jarná časť
 I.TR. DORAST U19 OBFZ HE  ,,B,,
  Dátum Zápas Výsledok
1 8.4.2017 Jasenov-Kamenica n/C. 2:3 (0:1)
2 15.4.2017 Dlhé n/C.-Jasenov 0:2 (0:2)
3 22.4.2017 Jasenov-Pakostov 3:4 (0:2)
4 29.4.2017 Belá n/C.-Jasenov 4:1 (3:1)
5 6.5.2017 Jasenov-Oľka 0:9 (0:6)
6 13.5.2017 VOĽNO XXXXXXX
7 20.5.2017 Papín-Jasenov 3:1 (3:0)
8 27.5.2017 Jasenov-Ulič  
9 3.6.2017 Ptičie-Jasenov  
10 10.6.2017 Jasenov-Stakčín  
11 17.6.2017 Kochanovce-Jasenov  
       Súťažný ročník 2016/2017 Jarná časť I.trieda ObFZ HE                    U15 ŽIACI
  Dátum Zápas Výsledok
1 8.4.2017 Jasenov-Kamenica n/C. 13:1 (8:0)
2 15.4.2017 Dlhé n/C.-Jasenov 0:4 (0:3)
3 22.4.2017 Jasenov-Pakostov 1:3 (0:0)
4 29.4.2017 Belá n/C.-Jasenov 7:1 (3:1)
5 6.5.2017 Jasenov-Radvań n/L. 3:1 (0:0)
6 13.5.2017 Jasenov-Z.Hámre 13:0 (6:0)
7 20.5.2017 Udavské-Jasenov 1:11 (0:7)
8 27.5.2017 Jasenov-Ľubiša  
9 3.6.2017 Ptičie-Jasenov  
10 10.6.2017 Jasenov-Stakčín  
11 17.6.2017 Kochanovce-Jasenov  

 

Súťažný ročník 2016/2017 Jesenná časť III.liga ŠD                    U19 DORAST ,,A,,
  Dátum Zápas Výsledok
1 20.8.2016 Kračúnovce-Jasenov 3:1 (2:0)
2 27.8.2016 Jasenov-Medzilaborce 3:0 (1:0)
3 3.9.2016 Kurima-Jasenov 1:0 (0:0)
4 10.9.2016 Jasenov-Bardejovská Nová Ves  
5 17.9.2016 Svidník-Jasenov  
6 24.9.2016 Osikov-Jasenov  
7 1.10.2016 VOĽNO  
8 8.10.2016 Gerlachov-Jasenov  
9 15.10.2016 Jasenov-Raslavice  
       

 

Dnes je: , meniny oslavuje: , zajtra má meniny:

TOPlist